Aktualności

Oferta pracy - pełen etat

Obowiązki na stanowisku pracy:

  •  prowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów szkół ponadpodstawowych (licea, szkoły zawodowe/branżowe, technika),
  • poradnictwo indywidualne oraz grupowe,
  • diagnozowanie predyspozycji zawodowych,
  • sporządzanie opinii na podstawie przeprowadzonych konsultacji badawczych,
  • aktywne włączenie się w realizację bieżących zadań placówki,
  • inicjowanie i wdrażanie nowych pomysłów zgodnych z celami statutowymi CDZdM,
  • doskonalenie własnego warsztatu pracy,
  • tworzenie dokumentacji (raporty, zestawienia, opracowania),
  • poszukiwanie, aktualizowanie i przetwarzanie informacji o rynku pracy.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego magisterskiego(wyłącznie absolwenci: pedagogiki – specjalność doradztwo zawodowe i personalne, psychologii – specjalność psychologia pracy i organizacji lub studiów nauk społecznych z ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu doradztwa zawodowego),
  • przygotowania pedagogicznego,
  • umiejętności diagnozowania predyspozycji zawodowych,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • odpowiedzialności, rzetelności i staranności,
  • gotowości do podejmowania nowych wyzwań.

 Oferujemy:

  • ciekawą praktykę zawodową,
  • pracę w zespole profesjonalistów z zakresu doradztwa zawodowego i analityków rynku pracy,
  • udział w projektach,
  • atrakcyjne szkolenia,
  • bardzo dobrze wyposażone miejsce pracy,
  • przejrzyste kryteria awansu zawodowego.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy – maj 2019r.

Forma zatrudnienia: praca na zastępstwo – pełen etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
CV, listu motywacyjnego oraz suplementu dyplomu na adres:
[email protected].

Termin nadsyłania dokumentów: do 22 kwietnia 2019 r. (włącznie).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

  • Administrator danych i kontakt do niego: Dyrektor Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu, [email protected]
  • Kontakt do inspektora ochrony danych: Rafał Woźny, [email protected]
  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży
  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy
  • Uprawnienia:
    • prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej
    • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
  • Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 221 Kodeksu pracy oraz art. 26 i nast. ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO
  • Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane