Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Aktualności


IV spotkanie partnerów w Rzymie

W dniach 16-17 listopada2017 r. w Rzymieodbyło się czwarte międzynarodowe spotkanie partnerów w ramach realizacji projektu YouNG Goes Euro. W wizycie wzięli udział przedstawiciele Biura Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta, odpowiedzialni za zarządzaniei koordynację projektu YouNG Goes Euro: Grzegorz Kamiński, Katarzyna Bogdańska-Głuchowska i Jarosław Zabłocki. Ponadto, na spotkaniu była obecna Pani Maria Owczarzak, zastępca dyrektora ZSZ nr 6 im. Joachima Lelewela oraz Pani Małgorzata Okonek nauczyciel języka angielskiego w ZSZ nr 6, a także Anna Zawalska, psycholog, doradca zawodowy z CDZdM, pełniąca rola koordynatora projektu. Spotkanie w Rzymie było okazją do omówienia sukcesów realizowanych do tej pory Young Marketów w Rzymie i na Słowacji w mieście Martin. Wiedza i informacje zdobyte podczas obserwacji YouNG Marketu będą stanowiły solidną podstawę podczas tworzenia polskiego YouNG Marketu planowanego w Poznaniu na 12 maja 2018 r.

Głównym celem spotkania było szczegółowe omówienie kolejnychkwestii dotyczących realizacji projektu YouNG Goes Euro.Ustalono terminarz kolejnych działań w ramach realizowanego projektu. Omówiono także działania dotyczące realizacji sprzedaży na platformie E’marketu przez uczniów poznańskich, słowackich, włoskich i brytyjskich uczniów.

Patrząc w przyszłość uczestnicy omówili wstępny plan kolejnego spotkania partnerów, które odbędzie się w lipcu 2018 r. wNotthingam.


Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 - Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży