Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Aktualności


Wizyta studyjna w Como (18. – 25.06.2016)

W terminie 18-25.08. br. odbyła się druga wizyta studyjna w ramach naszego projektu. Nasi gospodarze, „Cometa Formazione” (Włochy), wdrażali nas w tym czasie do przygotowania drugiego produktu, jakim będzie podręcznik dobrych praktyk w ramach kształcenia zawodowego we Włoszech, na Litwie i w Polsce.

Tym samym pracownicy CDZdM mieli okazję zapoznać się z modelem szkoły-przedsiębiorstwa, ze szczegółami pracy tutora, z programami specjalnymi dla uczniów, którzy przerywają naukę i organizacją pracowni zawodowych, w których realizowane są staże dla uczniów szkoły.

Bardzo ważnym elementem było również podsumowanie pierwszego produktu, którym jest zbiór scenariuszy z zakresu doradztwa zawodowego. Publikacja już wkrótce.

Dziękujemy za wspólną pracę i niezapomnianą możliwość wymiany doświadczeń.Czekamy w Poznaniu na naszych przyjaciół z Włoch i Litwy już w październiku.


Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 - Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży