Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Aktualności


Wykład w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych

Serdecznie zapraszamy uczniów poznańskich szkół ponadgimnazjalnych na wykład „Przedsiębiorczość może być społecznie odpowiedzialna. O ekonomii społecznej”. Odbędzie się on 07.12.2016r. w godz. 10.00 – 11.00 w siedzibie Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży, ul. Działyńskich 4/5. Wystąpienie poprowadzi Przemysław Piechocki, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w Poznaniu w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych (5 – 9.12.2016r.).

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych to inicjatywa Komisji Europejskiej, mająca na celu promocję kształcenia i szkolenia zawodowego. Ten cel ma zostanie osiągnięty poprzez zorganizowanie szeregu spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje działania, podzielić się innowacyjnymi pomysłami, a także przedstawić rozwiązania wspierające współpracę przedsiębiorstw oraz instytucji z tego sektora.

Zapisy mailowe: n.kaszkowiak@cdzdm.pl. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.


Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 - Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży