Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Aktualności


Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Za nami wydarzenia realizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w Poznaniu w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych (05. – 09.12.2016r.). Uczniowie poznańskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach mających na celu promocję kształcenia i szkolenia zawodowego.

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych rozpoczęło spotkanie ze studentami z Hiszpanii, Turcji i Uzbekistanu. Jego głównym celem była promocja działalności Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w kontekście wspierania postaw przedsiębiorczych. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wysłuchali z kolei wykładu o ekonomii społecznej i mieli możliwość uczestniczenia w rozgrywkach gry planszowej „Zakładamy kooperatywę”. Dodatkowo poznańscy gimnazjaliści byli uczestnikami warsztatów przeprowadzonych na podstawie scenariuszy wypracowanych w projekcie „Trio to success”.


Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 - Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży