Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Konsultacje indywidualne

Informujemy, że zapisy na konsultacje indywidualne dla uczniów: klas VIII szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych są aktualnie wstrzymane.

Wynika to z bardzo dużego zainteresowania ze strony uczniów, które w tym roku szkolnym jeszcze bardziej niż dotychczas przewyższa możliwości kadrowe doradców CDZdM (doradcy zawodowi realizują również inne, poza konsultacjami indywidualnymi, zadania).

Zapisu na konsultację będzie można dokonać od 1 marca (piątek).


Dodatkowo informujemy iż od 1 marca przyjmujemy zapisy wyłącznie na KONSULTACJE INFORMACYJNE, czyli jednorazowe spotkanie na temat systemu szkolnictwa oraz rekrutacji (na takim spotkaniu nie przeprowadzamy testów predyspozycji zawodowych).


Zapisy będziemy przyjmować wyłącznie telefonicznie.


Wszystkich zainteresowanych uczniów klas VII zapraszamy do zapisów na konsultacje indywidualne od czerwca 2019 r.

 


Dodatkowo informujemy, że niestawienie się na umówiony termin skutkować będzie wykreśleniem z listy zapisów.

W sytuacji, gdy zaistnieje potrzeba przełożenia terminu konsultacji, prosimy o kontakt (najpóźniej w dniu poprzedzającym spotkanie) w celu umówienia się na inny dzień. Dopuszczalna jest jednokrotna zmiana terminu. Kolejna próba przełożenia spotkania skutkować będzie wykreśleniem z listy zapisów.

Osoby, które będą nadal zainteresowane spotkaniem z doradcą zawodowym mogą ponownie zapisać się na listę oczekujących.


Uczniowie ze szkół objętych projektem Uczeń z Pasją mogą korzystać z indywidualnych spotkań doradczych, testów, kwestionariuszy, zajęć grupowych oraz zdalnych konsultacji z psychologiem w zakresie doradztwa zawodowego w swojej szkole.


 Lista szkół biorących udział w projekcie Uczeń z Pasją


Lista szkół biorących udział w projekcie Uczeń z Pasją
Pobierz lista_szkol_UZP poprawiona.xlsx 13 KB


Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 - Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży