Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Konsultacje indywidualne

Informujemy, że zapisy na konsultacje indywidualne dla uczniów: klas VIII szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych są aktualnie wstrzymane. Wynika to z bardzo dużego zainteresowania ze strony uczniów, które w tym roku szkolnym jeszcze bardziej niż dotychczas przewyższa możliwości kadrowe doradców CDZdM (doradcy zawodowi realizują również inne, poza konsultacjami indywidualnymi, zadania).

Zapisu na konsultację będzie można dokonać od 1 lutego (piątek).

Zapisy będziemy przyjmować wyłącznie telefonicznie.


Wszystkich zainteresowanych uczniów klas VII zapraszamy do zapisów na konsultacje indywidualne od czerwca 2019 r.W związku z bardzo dużym zainteresowaniem konsultacjami indywidualnymi w naszym Centrum, informujemy, że niestawienie się na umówiony termin skutkować będzie wykreśleniem z listy zapisów.

W sytuacji, gdy zaistnieje potrzeba przełożenia terminu konsultacji, prosimy o kontakt (najpóźniej w dniu poprzedzającym spotkanie) w celu umówienia się na inny dzień. Dopuszczalna jest jednokrotna zmiana terminu. Kolejna próba przełożenia spotkania skutkować będzie wykreśleniem z listy zapisów.

Osoby, które będą nadal zainteresowane spotkaniem z doradcą zawodowym mogą ponownie zapisać się nalistę oczekujących.Uczniowie ze szkół objętych projektem Uczeń z Pasją mogą korzystać z indywidualnych spotkań doradczych, testów, kwestionariuszy, zajęć grupowych oraz zdalnych konsultacji z psychologiem w zakresie doradztwa zawodowego w swojej szkole.

Warto zaznaczyć, żezarówno działania Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży jak i działania w zakresie projektu Uczeń z Pasją współfinansowane są z budżetu Miasta Poznania. Uczniowie mający możliwość uczestnictwa w projekcie nie powinni być jednocześnie beneficjentami usług CDZdM.

W związku z powyższym, uczniowie ci nie będą mogli skorzystać z konsultacji indywidualnych w CDZdM. Zachęcamy do aktywnego udziału w projekcie Uczeń z Pasją w szkołach.


Lista szkół biorących udział w projekcie Uczeń z Pasją
Pobierz lista_szkol_UZP.xlsx 13 KB


Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 - Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży