Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Dla uczniów oddziałów gimnazjalnych/szkół podstawowych

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem konsultacjami indywidualnymi w naszym Centrum, informujemy, że niestawienie się na umówiony termin skutkować będzie wykreśleniem z listy zapisów.

W sytuacji, gdy zaistnieje potrzeba przełożenia terminu konsultacji, prosimy o kontakt (najpóźniej w dniu poprzedzającym spotkanie) w celu umówienia się na inny dzień. Dopuszczalna jest jednokrotna zmiana terminu. Kolejna próba przełożenia spotkania skutkować będzie wykreśleniem z listy zapisów.

Osoby, które będą nadal zainteresowane spotkaniem z doradcą zawodowym mogą ponownie zapisać się na listę oczekujących.Uczniowie objęci doradztwem zawodowym w ramach projektu Uczeń z Pasją mogą korzystać z indywidualnych spotkań doradczych, testów, kwestionariuszy, zajęć grupowych oraz zdalnych konsultacji z psychologiem  w swojej szkole.

Warto zaznaczyć, że zarówno działania Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży jak i działania w zakresie projektu Uczeń z Pasją współfinansowane są z budżetu Miasta Poznania. Uczniowie mający możliwość uczestnictwa w projekcie nie powinni być jednocześnie beneficjentami usług CDZdM.

W związku z powyższym, uczniowie ci nie będą mogli skorzystać z konsultacji indywidualnych w CDZdM

Lista szkół biorących udział w projekcie Uczeń z Pasją
Pobierz lista szkół UZP.xlsx 13 KB


Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 - Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży