Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Oferta dla szkółSzanowni Państwo, 

W związku z nadchodzącym nowym rokiem szkolnym przekazujemy Państwu naszą najnowszą ofertę z zakresu doradztwa zawodowego dla uczniów poznańskich szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. 
Prosimy o przekazanie załączonych dokumentów (oferty i formularza zgłoszeniowego) osobie zajmującej się doradztwem zawodowym lub upoważnionej do kontaktu z Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Państwa szkole. 

W załącznikach znajdują się 4 rodzaje ofert i formularzy, opatrzonych odpowiednim opisem:

1. Oferta dla poznańskich oddziałów gimnazjalnych, niebiorących udziału w projekcie „Uczeń z Pasją kompleksowe wsparcie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w wyborze optymalnych ścieżek edukacyjnych i zawodowych”.

2. Oferta dla poznańskich oddziałów gimnazjalnych biorących udział w projekcie „Uczeń z Pasją kompleksowe wsparcie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w wyborze optymalnych ścieżek edukacyjnych i zawodowych”.

3. Oferta dla poznańskich szkół podstawowych, niebiorących udziału w projekcie „Uczeń z Pasją kompleksowe wsparcie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w wyborze optymalnych ścieżek edukacyjnych i zawodowych”.

4. Oferta dla poznańskich szkół podstawowych, biorących udział w projekcie „Uczeń z Pasją kompleksowe wsparcie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w wyborze optymalnych ścieżek edukacyjnych i zawodowych”.

Prosimy o wybranie odpowiedniego formularza:

1. Oferta i formularz zgłoszeniowy dla poznańskich oddziałów gimnazjalnych niebiorących udziału w projekcie "Uczeń z Pasją"
Pobierz 1_Oferta_dla_uczniow_gimnazjalnych_nie.pdf 1.34 MB
2. Oferta i formularz zgłoszeniowy dla poznańskich oddziałów gimnazjalnych biorących udział w projekcie "Uczeń z Pasją"
Pobierz 2_Oferta_dla_uczniow_gimnazjalnych_bio.pdf 1.33 MB
3. Oferta i formularz zgłoszeniowy dla poznańskich szkół podstawowych niebiorących udziału w projekcie "Uczeń z Pasją"
Pobierz 3_Oferta_dla_uczniow_VII_VIII_nie.pdf 396 KB
4. Oferta i formularz zgłoszeniowy dla poznańskich szkół podstawowych biorących udział w projekcie "Uczeń z Pasją"
Pobierz 4_Oferta_dla_uczniow_VII_VIII_bio.pdf 1.34 MB

Prawidłowo wypełniony formularz i podpisany przed dyrektora szkoły prosimy dostarczyć osobiście lub za pomocą tradycyjnej poczty do 21 września 2018 roku.  


Nie przyjmujemy formularzy nadesłanych faksem lub drogą elektroniczną.  


Z poważaniem, 
Zespół pracowników Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży

Oferta dla poznańskich szkół ponadgimnazjalnych na działania z zakresu doradztwa zawodowego świadczone przez zespół pracowników Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży (CDZdM) na rok szkolny 2018/2019.

Warunkiem nawiązania współpracy z CDZdM jest wypełnienie i dostarczenie osobiście lub przesłanie pocztą tradycyjną (decyduje data stempla pocztowego) formularza zgłoszeniowego do dnia

21 września 2018 roku

do godz. 15.00.

Zgłoszenia po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Oferta 2018-2019
Pobierz Oferta 2018-2019.pdf 939 KB
Formularz do oferty CDZdM 2018-2019
Pobierz Formularz do oferty CDZdM 2018-2019.pdf 775 KBWszelkie prawa zastrzeżone 2018 - Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży