Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Projekt badawczy 2018

Obserwatorium Gospodarki i Rynku Pracy Aglomeracji Poznańskiej działające przy Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu realizuje projekt badawczy pt.: Strategie sukcesu. Badanie wyborów edukacyjno-zawodowych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych/ ponadpodstawowych z terenu aglomeracji poznańskiej. Projekt finansowany jest z budżetu Miasta Poznania.

Celem projektu jest zebranie, analiza i udostępnienie wiedzy na temat wyborów edukacyjno-zawodowych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych/ ponadpodstawowych z terenu aglomeracji poznańskiej oraz zbadanie determinantów wyborów edukacyjno-zawodowych w kontekście uwarunkowań indywidualnych i społecznych. Planowane działania przyczynią się do promowania strategii edukacyjnych, upowszechniania wiedzy na temat szkół funkcjonujących w aglomeracji poznańskiej oraz ich specjalności edukacyjnych, a także do promowania postaw przedsiębiorczych wśród młodych osób. Głównym efektem projektu ma być monografia, w której zaprezentowane zostaną sylwetki absolwentów szkół.

Jeśli chcesz wziąć udział w badaniu, masz pytania - prosimy o kontakt mailowy: [email protected] lub telefoniczny: 514 836 215 z panią Eweliną Szymańską – koordynatorką badań lub dr Anną Waligórą.